Ako zaujať muža

Autor: | Publikované v kategóriach Láska, vzťahy, sex 1 komentár

Stretávam veľa dievčat, ktoré majú okolo 30 rokov, sú príťažlivé, no akosi stále nemajú nikoho po svojom boku. Dlhodobo. Zamýšľal som sa nad tým, prečo je tomu tak a čím baba zaujme chalana. Napíšem pár vecí, ktoré si väčšina chalanov na babe všimne a ktoré ho zaujmú. Uvedené tipy sú moje postrehy a postrehy chalanov z môjho okolia. Rozhodne to nie je návod, ktorý platí na 100% chalanov.

Výzor je na prvom mieste

Či sa vám to páči alebo nie, chalana vždy zaujme ako prvý výzor. Nemusíš byť zrovna miss, aby si zaujala, ale nejaké základy by si mala dodržiavať. Myslím, že čo sa týka obliekania a úpravy vlasov, tak každá baba to zvládne sama. S týmto máte omnoho menej problémov ako my chalani.

To, čo si chalan všíma, môžeme rozdeliť na dve časti. Je to celková postava, ktorá by mala pripomínať presýpacie hodiny. Pokiaľ si veľmi chudá, tak v zásade to nevadí. Dokonca aj keď máš nejaké to kilo navyše, tak väčšine chalanov to neprekáža. Ak máš ale v páse výrazne viac centimetrov ako na prsiach alebo bokoch, určite ti návšteva posilovne nezaškodí. Tiež by si mala zmeniť stravovanie. O tom máme už napísaný jeden článok. Baby sú často nespokojné so svojou postavou. Je to blbosť, pretože jednak baba samú seba nevie dobre ohodnotiť a navyše takýmito rečami určite žiadneho chalana nezaujme. Skôr ho odradí.

Druhá vec, ktorú chalan hodnotí okrem postavy, je tvár. Tu je toho trochu viac.

Vlasy

Na farbe až tak nezáleží, ale rozhodne by mali byť dlhé. Aspoň po plecia. Vlasy sú niečo, čo robí každú babu krásnou. Raz som od kamošky dostal otázku, či sa mi páčia viac vlasy rozpustené alebo zopnuté. Odpovedal som, že najlepšie je, keď to baba mení. Takto má chalan pri sebe stále inú babu a ktorému z nás by sa také niečo nepáčilo, že?

Oči

Mal by z nich ísť život. Odzrkadľujú, či si v pohode, alebo máš strach, prípadne kopec starostí. Kopírujú presne tvoju psychiku. Môžeš im pridať trochu života, ak si ich zýrazníš. Tiene alebo špirála vie pomôcť. Nič sa však nemá preháňať. Ak budeš chodiť zmaľovaná, bude to skôr na škodu. Žiadny chalan nechce, aby sa mu stalo, že keď sa ráno prebudí vedľa baby, tak bude vyzerať výrazne ináč ako večer, keď bola namaľovaná.

Čo ďalej okrem výzoru zaváži

Výzor samozrejme nie je všetko. Môžeš vyzerať ako obrázok, ale pokiaľ sa nevieš správať, tak chalana nezaujmeš. Jediné, čo bude od teba chcieť, je aby si sa s ním vyspala. Vždy zaujme priateľské, pohodové správanie, úsmev a smiech. Väčšina chalanov si svoje dievča predstavujé ako peknú a milú osobu. Neznamená to, že taká musíš byť stále, ale rozhodne takto zaboduješ.

Čas

Veľa dievčat je samých, pretože na priateľa nemá čas. Väčšinu dňa strávia v práci a po večeroch sa venujú svojím koníčkom. Na tom nie je nič zlé, dokonca si myslím, že je to ideálna možnosť ako spoznať potenciálneho partnera. Samozrejme ak máš také koníčky, kde sa vyskytujú aj chlapi. Problém nastáva, ak sa z toho stane stereotyp. Každý týždeň v rovnaký deň a v rovnakom čase na rovnakom mieste. Tí istí ľudia. Ak medzi vami nefunguje chémia počas prvých stretnutí, už to asi ťažko pôjde. Už som o tom písal v jednom z predchádzaujúcich článkov. Pokiaľ stále robíš to isté, nemôžeš čakať, že dosiahneš iný výsledok. Nezaškodí občas urobiť výnimku vo svojom programe a ísť robiť niečo iné. Zájsť na nové miesto, spoznať nových ľudí. Ak tvoj potenciálny partner vidí, že máš nalinkovaný život, môže dostať pocit, že sa v tvojom živote pre neho nenájde miesto.

Keď je krása na škodu

Povedzme si to otvorene, dnešní chalani sa boja len tak babu osloviť. Sú takí, ktorí sa odhodlajú len keď majú vypité a sú zase takí, ktorí sa postupne učia ako na to. Lenže v tomto prípade si často netrúfajú na tie najkrajšie baby a preto sa radšej uspokoja aj s tými menej peknými. Sú pre ne ľahšie dosiahnuteľné. Baliť samozrejme môžu aj baby a v podstate to tak aj robia. Chalani si ani neuvedomujú, že baby sú tie, ktoré si v konečnom dôsledku vyberajú. Ako by to teda malo vyzerať, tak aby ste neurazili mužské ego dobyvateľa?

Môžeš urobiť prvý krok, ale nemalo by to byť takým štýlom, akým prichádza muž za ženou. Čiže nemala by si ho osloviť priamo, aby nemal pocit, že ho chceš uloviť. Tvoja úloha je len nakopnúť ho, nech sa osmelí a ukázať mu, že sa mu nič nestane, pokiaľ sa o teba bude snažiť. Žiadny chlap neodmietne žiadosť o pomoc. Môžeš si vymyslieť, že potrebuješ pomôcť s nejakou úlohou do školy alebo do práce, zaparkovať auto, alebo mu povedz, že chceš, aby ťa odfotil. Najlepšie, ak ho aspoň trochu poznáš a vieš, v čom je dobrý. Dáš mu tým možnosť vyniknúť a ukázať, že niečo vie. Keď sa mu to podarí, bude mať z toho dobrý pocit a konverzácia bude určite pokračovať ďalej. Ak sa ani tak nevie rozhýbať, skús mu navrhnúť, že za to, že ti pomohol, sa mu musíš odvďačiť a preto ho pozývaš na kávu.

Telefonovanie

Dala som mu už telefónne číslo, lenže on nevolá. Určite sa mu nepáčim alebo je s inou a ja predsa nebudem za ním doliezať, ja mu volať nebudem. Ešte si o mne niečo pomyslí. To je častá úvaha dievčat. Je úplne zlá. Ak sa ti páči a on ešte nezavolal, tak nie je žiadna hanba, ak mu zavoláš ty. Žiadny chalan sa kvôli tomu nenahnevá, samozrejme ak spĺňaš prvý bod a to je, že vyzeráš k svetu. Dôvodov, prečo nezavolal, môže byť veľa. Mal veľa práce, zabudol, stratil číslo, mal nehodu… Nikdy nevieš, čo sa mohlo stať a pokiaľ nezavoláš, ani sa to nedozvieš. Namiesto toho, budeš celý deň hypnotizovať telefón a vymýšľať rôzne situácie, ktoré sú na míle vzdialené od reality. Chceš byť aj naďalej v tej neistote alebo chceš vedieť, na čom si? Však ak to náhodou nevýjde, po svete behá strašne veľa iných chalanov, ktorí by dali všetko na svete, aby boli s tebou.

Zlatokopky

Toto je osobitná kategória. Sem patria prevažne mladé dievčatá, ktoré majú nastavený nejaký štandard. Sú s chalanom iba preto, že im poskytuje peniaze, dary, dovolenky, stále ich na všetko pozýva a platí za ne. Baby, ak sa vidíte v tejto kategórii, uvedomte si jedno. Teraz ste mladé a pekné. Pre oboch z vás je to výhodný obchod. Vy ponúkate svoju krásu, chalani svoje peniaze. Problém je v tom, že kým vaša krása bude postupom času odchádzať niekde do zabudnutia, chalan pokiaľ vie, ako zarobiť peniaze, tak o ne nepríde, ale naopak bude svoj majetok pravdepodobne zveľaďovať. Jedného dňa sa vám môže stať, že vás vymení za mladšiu a krajšiu. Páči sa vám takýto koniec?

Využívajte príležitosti

Pokiaľ si aspoň priemerne vyzerajúca baba a nesedíš celý deň doma, v práci alebo nemáš koníčky, ktoré ti zaberajú všetko tvoj voľný čas, nie je možné, aby si skôr alebo neskôr niekoho nestretla. My chalani si baby vždy všímame. Ešte ťa len uvidíme a už ťa máme zoskenovanú odhora až dole. V každom okamihu sa nachádzajú v tvojom okolí chalani, ktorým sa páčiš a ktorí si ťa vedia predstaviť ako svoju partnerku. Je jedno, či práve ideš po ulici, si v práci, na obede alebo cvičíš v posilovni. Musíš si len všímať ľudí okolo seba a vyhľadávať príležitosti. Daj tým chalanom nejakú zámienku, aby ťa oslovili. Prípadne sa ich ty niečo spýtaj. Ak sa hanbíš začať konverzáciu ty, nasaď zbrane ťažkého kalibru. To sú pohľady, úsmevy, zvádzanie. Všetky baby to viete a pokiaľ budete minimálne tieto tri veci využívať, určite sa niekto odhodlá, aby vás oslovil. A hlavne buďte trpezlivé. Hovorí sa, že muži sú ako bluetooth. Keď sa vyskytne nejaké zariadenie v dosahu, tak sa k nemu pripoja. Ženy sú ako wifi. Majú prehľad o všetkých zariadeniach v okolí, ale pripoja sa k tomu najsilnejšiemu. Je pochopiteľné, že oslovovať ťa budú muži z každej kategórie. Niektorí ti budú vyhovovať, ale poväčšine tomu chalanovi bude chýbať nejaká vlastnosť, ktorú ty požaduješ. Ak práve tento niečo nespĺňa, nezatracuj hneď toho, ktorý príde za ním a daj mu šancu. A tiež nemaj prehnané očakávania. Ideálny chlap neexistuje. Ak budeš čakať, že tvoj partner musí spĺňať všetky požiadavky, ktoré máš, môže sa ti stať, že nikdy toho pravého nenájdeš.

Zdroj obrázku: http://feminity.zoznam.sk/c/856095/vieme–ako-ulovit-muza

Komentáre

komentárov

  1. Posted by Zavolaj

Pridaj komentár