Letná dovolenka vám môže ušetriť veľa eur na nákupoch

Autor: | Publikované v kategóriach Cestovanie, Pre ženy, Zaujímavosti Žiadne komentáre

Ahojte!

Blíži sa čas dovoleniek a určite všetky si plánujete okrem pláží, slnka a opaľovania prikúpiť aj nejaké pekne suveníry do zbierky svojho šatníka. Keďže práve leto predstavuje veľké zľavy v obchodoch, chcem dať do pozornosti  veľmi dobré nákupné , ale zároveň aj dovolenkové miesto.

Na začiatok viem povedať, že v zahraničí sa dá veľmi dobre nakupovať. Musíte však natrafiť na dobrú zľavu alebo dobrý obchod. Rovnako sa musíte pripraviť aj na to, že okrem Vás sú ďalšie turistky, ktoré sa tiež snažia využiť  príležitosť mega zliav.

Palma de Mallorca

Moja skúsenosť s dobrým nakupovaním bola práve v dovolenkovej oblasti Mallorca. Tak ak máte príležitosť navštíviť toto nádherné miesto plné zábavy, krásnych pláži a oblastí, ktoré vyrazia dych, neváhajte. Nielen že tam zažijete krásne horúce dni a príjemné večere, ale máte aj možnosť navštíviť množstvo obchodov na nákupnej ulici Jaume lll a mnohých iných alebo v nákupnom centre Porto Pi.

Porto Pi

Prvé pozitívum pre mňa bolo veľa známych obchodov, ktoré sú miestom veľkých návštev . Ako druhé pozitívum som videla veľký vyber a super zľavy, ktoré sa približovali až k 80% a to v obchodných značkách ako MANGO, ZARA, STRADIVARIUS, HM, PULL & BEAR…….. Od začiatku júla až po koniec augusta, kedy boli zľavy najväčšie. Prekvapenie bolo hlavne to, že oblečenie, ktoré som si tam kúpila v zľave minulý rok, na Slovensko prišlo ako nový tovar tento rok.

Tak teda s nákupom na tomto naozaj očarujúcom španielskom ostrove som bola veľmi spokojná. Nepochybujem však, že ostatné dovolenkové oblasti sú rovnako super miestami na skvelé nakupovanie. Žiaľ, nemala som ešte tú možnosť spoznať ich, ale dúfam, že raz príde aj na to čas. Želám Vám  veľa krásnych spomienok, či už zo samotného nákupu alebo z neopakovateľnej dovolenky.

Zdroje obrázkov:

http://www.tourist-destinations.com/2011/07/palma-de-mallorca.html, http://www.firstchoice.co.uk/holiday/attraction/Magaluf/Indulge-in-some-retail-therapy-in-Palma-98264, http://portopicentro.es/eng/porto-pi-shopping-centre

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár