Moje skúsenosti s keratínom

Autor: | Publikované v kategóriach Pre ženy Žiadne komentáre

Mnohé z nás premýšľajú nad tým či vyskúšať alebo nevyskúšať keratín. Pravdupovediac, aj ja som nad tým premýšľala. Vzhľadom na cenu, ktorú treba zaplatiť za jednu aplikáciu keratínu som si to vždy rozmyslela. Samozrejme, pozerala som aj rôzne zľavové portály, kde bola cena podstatne nižšia, nakoniec som to nechala vždy tak.

Jedného dňa som si pozerala na interente rôzne stránky s kozmetikou a videla som veľmi lacnú keratínovú masku na vlasy. Tak som si povedala, že ju vyskúšam, za pokus to stojí. Na moje prekvapenie tá maska pôsobila výborne na vlasy (po prvom použití som videla nepatrné zmeny ). Je síce pravda, že som musela čakať 5 minút aj s maskou na hlave, ale výsledok ma potešil. Vlasy som mala jemné a výborne sa rozčesávali. Maska mi síce nevyrovnala vlasy, ale perfektne vyhladila, takže po použití žehličky na vlasy som ich mala úplne hladké.

keratin obrazok

Nevýhodou však bolo, že sa mi rýchlo mastili vlasy (ale to sa mi robí po každej maske na vlasy).

Rozhodla som sa, že si kúpim šampón na vlasy s keratínom. A tak som sa rozhodla, že vyskúšam šampón Syoss (bol v zľave). Môžem povedať, že aj po tomto šampóne mám vlasy úplne hladké a veľmi spratné. Aj napriek tomu, že ich nemám úplne rovné, nemám ani ten známy “výbuch” keď sa mi usušia. A vyzerajú veľmi zdravo. To však neznamená, že by sa nemali strihať ani inak ošetrovať. Vždy je potreba sa o vlasy postarať, keď sú namáhané fénom a žehličkou (raz za čas aj tu masku treba).

IMG_0562

 

Ak teda rozmyšľate vyskúšať keratín, ja to jednoznačne odporúčam. Ak sa už rozhodnete pre klasický keratín, alebo zvolíte lacnejšiu alternatívu v podobe masky alebo šampónu, myslím, že neoľutujete.

 

Zdroj obrázku: https://www.groupon.com/deals/chez-sonia-hair-studio

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár