1. Základné informácie

Naša stránka bola vytvorená ako blog, na ktorom zdieľame naše zážitky, postrehy a iné zaujímavé články, o ktorých sme práve mali chuť napísať pár riadkov. 

 

2. Aké informácie o vás spracovávame

2.1 Google analytics

Ako väčšina stránok, aj my používame Google analytics (GA) na zisťovanie toho, ako sa správajú naši čitatelia na našich stránkach. Týmito informáciami sú zisťovanie počtu návštevníkov stránky, zdroj návštevnosti a zisťovanie, na ktoré odkazy ste u nás kikli. 

Hoci GA zaznamenáva data ako zemepisnú lokáciu, zariadenie, operačný systém a internetový prehliadač, žiadne z týchto informácii vás osobne neidentifikuje. GA tiež zaznamenáva vašu IP adresu, avšak Google nám neposkytuje k nej prístup.

GA používa súbory cookies, o ktorých si môžete viac prečítať na tejto stránke. Vypnutie cookies vo vašom prehliadači zastaví GA od zaznamenávania informácii o vašej návšteve na našich stránkach.

 

2.2 Komentáre

Používame 2 druhy komentárov. 

Facebookové komentáre sú implementované ako plugin do wordpressu a všetky údaje sú spracovávané podľa ochrany osobných údajov Facebooku. Žiadne data z týchto komentárov nie sú uložené na našich stránkach.

Ak sa rozhodnete pridať komentár pomocou WordPress komentárov, vaše meno, email, web stránka a samotný komentár bude uložený v našej databáze spolu s IP adresou a časom pridania komentáru. Ostatní návštevníci stránky môžu vidieť pri vašom komentári vaše meno a ak je váš email prepojený s Gravatar účtom, taktiež bude viditeľná vaša Gravatar fotografia. 

WordPress komentár a pridelené data ostávajú na našej stránke pokiaľ 1) neodstránime komentár alebo 2) neodstránime článok. Ak si želáte, aby sme váš komentár spolu s prepojenými datami odstránili, napíšte nám prosím email z emailovej adresy, pod ktorou ste pridali komentár. 

Ak máte menej ako 16 rokov, musíte získať súhlas vášho rodiča pred tým, ako pridáte komentár. 

 

2.3 Kontaktný formulár

Údaje, ktoré uvediete v kontaktnom formulári (meno, email, predmet a správa) je odoslaný na priamo na náš email a nie je zaznamenaný nikde v našej databáze. Formulár slúži iba ako možnosť ako nám zanechať správu, prípadne sa nás opýtať na nejakú otázku.

 

3. Server

Naša stránka je uložena ná serveroch Bluehost. Ich zásady ochrany osobných údajov si môžete prečítať na tomto odkaze.

 

4. Záverečné informáci

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom spracovania vašich osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať cez náš formulár prípadne nám napíšte email a radi vám poskytneme všetky potrebné informácie. Ak si bude tak budete želať, poskytneme vám zoznam všetkych údajov, ktoré o vás uchovávame a na požiadanie ich tiež môžeme zmazať. Je to vaše právo.