Plesová sezóna pokračuje

Autor: | Publikované v kategóriach Pre ženy Žiadne komentáre

Ešte stále nám pokračuje plesová sezóna. Mnohí z nás majú ples už za sebou, no však ešte stále sú tu aj tí, ktorých tento večer plný zábavy stále čaká. Milé dámy dnes si povieme niečo o večernom líčení. Líčenie na ples, ale aj celková príprava, je veľmi zdĺhavá záležitosť. A pokiaľ sa rozhodnete nalíčiť sama v domácom prostredí, je potrebné si urobiť menšiu predprípravu ešte pár dní pred plesom.

Príprava na ples pozostáva:

– aspoň 4 dni pred očakávaním dňom si treba urobiť dôkladné čistenie tváre, peeling, alebo čistiaca maska na tvár. Tým sa tvár zjemní, zbaví sa odumretých buniek a skrášli.

– 3 dni pred plesom by ste mali zhodnotiť aký make up si urobíte ( výber tieňov, farieb na líčka, rúž alebo lesk). Je veľmi dôležité kombinovať farby.

– 2 dni pred plesom je dobré urobiť si malý test s líčením tváre a skúškou účesu.

– 1 deň pred plesom- keď máte všetko hotové, tak ako má byť môžete si oddýchnuť a nabrať sily na zajtrajší deň.

– v deň plesu sa dokonale nalíčiť.

Rady na dokonalé líčenie:

– s experimentovaním opatrne- ak ste sa rozhodli pre niečo obzvlášť výnimočné dávajte si pozor na neprispôsobivosť farieb. Ako všetci poznáme aj svetlo dokáže uškodiť, pretože cez denné svetlo vyzerá make up inak ako počas večera.

– linka na oči sa nehodí len tak niekomu, a preto by ste mali zhodnotiť, či si ju dáte alebo nie.

– nepreháňajte to ani s nanesením make upu na tvár, môže sa totiž stať, že kontrast medzi tvárou a krkom bude viditeľný. Rovnako nepríjemné je aj mať na tvári, ako sa povie “masku”ak si dáte prehnane veľa make upu.

– pery nenechávajte suché, ak nepoužívate rúže ani lesky, môžete použiť aj úplne obyčajný balzam.

A nakoniec nezabúdajte! Krásny úsmev je omnoho viac ako akékoľvek líčenie.

Pár obrázkov na inšpiráciu:

Zdroje: http://wanda.atlas.sk/5-tipov-pre-dokonale-licenie/moda-a-krasa/kozmetika/805899.html, http://diva.aktuality.sk/clanok/24583/trendy-plesoveho-licenia/

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár