Pozor spúšťame

Autor: | Publikované v kategóriach Aktuality Žiadne komentáre

Nečakané sa stalo skutočnosťou. Po dlhom čase od registrácie domény sme konečne spustili prvú verziu tohto webu. Dúfam, že sa vám všetkým bude páčiť a nájdete u nás odreagovanie, keď už toľko ľudí, vecí a situácii nás každý deň hnevá.

Prečo sme si zvolili práve názov “Nehnevaj sa”?

Jednoducho povedané, páčil sa nám a doména bola voľná. A teraz tá dlhšia verzia. Od vzniku myšlienky až po registráciu domény ubehol asi rok a bolo v tom zainteresovaných viac ľudí, či už priamo alebo nepriamo. Raz som viezol svojho kamaráta domov z jednej žúrky a ako to už býva, mal trochu “nakúpené”. Celú cestu mi opakoval vetu: “Nehnevaj sa”. A ja som mu samozrejme odpovedal, že sa nehnevám. Ako to tak opakoval, začalo to byť až smiešne a časom sme sa namiesto obyčajného “ahoj” začali zdraviť “nehnevaj sa”.

Ako to už býva, keď má človek “nakúpené”, má veľa plánov. Spomeniem napríklad založenie pizzerie, baru a napríklad zaregistrovanie domény a vytvorenie internetovej stránky. A ako to býva, často krát ostane len pri slovách a “skutek utek.” Ja som tomu tiež nevenoval nejakú extra pozornosť, ale môj kamarát a spoluzakladateľ, Vašek, mi raz zavolal, že to je dobrý nápad a že to zaregistruje. Ostávalo už len prísť na to, čo na tej stránke bude. Nápadov bolo veľa, ale pre začiatok sme sa rozhodli, že z toho spravíme blog.

Veríme, že náš blog budete navštevovať často a radi. Budeme sa snažiť aktualizovať ho čo najčastejšie. Akýmkoľvek nápadom sme otvorení. Svoje námety môžete pridávať do komentárov pod článok. A keď už máme tie sviatky, tak vám všetkým prajeme

Príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár