Schválne, či súhlasíte.

Autor: | Publikované v kategóriach Láska, vzťahy, sex Žiadne komentáre

Jedného pekného večera, ako to vždy v piatok býva, sme sa stretli celá partia ( to znamená obvykle ja a 4 chalani). Každý to pozná, posedenie v baroch pri pivečku a kofolke, rozhovory o rôznych veľmi zaujímavých veciach ( pre niekoho).  Keďže som jediná žena v partii, nedá mi zdieľať s vami, čo všetko sa dozviem od nezadaných  chalanov. Začína to tým, aký bol celý týždeň, neskôr prejdu na tému, aké stretli dievčatá počas dní, čo sme neboli spolu a končí to názormi, aké dievčatá ich zaujímajú alebo akým spôsobom môžu zaujať. Možností je veľa, ale poviem tie, ktoré sú podľa nich najdôležitejšie.

Na to, aby „veľmi dobre spoznali dievča“, im stačí vidieť ju na plavárni a v saune. Typickí chalani, nehľadajú aj iné zvláštnosti na atraktívnej žene.  Ako som neraz už počula, chalana dievča vždy na prvý pohľad zaujme práve výzorom. Dobre, proti tomu nič nemám, na krátku známosť to stačí. Dievčatá však majú aj iné hodnoty, ktoré môžu zaujať. Ale to je len môj názor na vec. A ako viem že je to na krátku známosť? Pretože viem, že z toho nič nebude. Poznám to z vlastnej skúsenosti. A preto, nakoľko tuším, že tí chalani chcú nájsť dievča na dlhší vzťah, zisťujem, že ich zaujímajú práve vyššie menované hodnoty.

Už dlhšiu dobu si všímam, že najdlhšie vzťahy sú práve tie, ktoré začínali tým, že sa jeden druhému vôbec nepáčil (samozrejme, neplatí to vždy, sú niektoré výnimky). Toto pravidlo sa potvrdilo aj u mňa. Vždy keď som našla chalana, ktorý dobre vyzeral, nedopadlo to dobre. Nehovorím, že terajší priateľ nevyzerá dobre, ale mňa zaujal inými vecami ako výzorom. Odkedy sme sa spoznali, nikdy som sa s ním nenudila. Na rozdiel od mojich kamarátok, z ktorých jedna hľadá chalanov podľa svojho vymodelovaného typu, ktorí potom za nič nestoja, druhá priateľka, ktorá potrebuje byť chalanmi rozmaznávaná a nakoniec bonusovka , tretia kamarátka, ktorá si vždy nájde takého chalana, ktorý je, ako sa to hovorí „pod papučkou“ a ona má vždy navrch a nudí sa pri ňom.

Tak milí chlapci nestačí, že dievča vyzerá len dobre, či je dobre oblečená alebo je len v plavkách. Na pohľad je to fajn, ale nikto z vás nevie, čo sa v nej môže skrývať. Rozhovor s ňou vždy ukáže.  Síce pokiaľ ju chalani, ktorých poznám, nevyplašia svojimi rečami. Tak stačí ak sa s ňou budete stretávať ( tým stretávaním nemyslím talianske manželstvo) a po čase zistíte, či z toho niečo vznikne, alebo to bude len krásne priateľstvo. Nepochybujem, že aj z priateľstva môže vzniknúť niečo viac.

Tak súhlasíte s mojím názorom?

Zdroje obrázkov: http://aaaduskaaa.blog.cz/0706/zamilovane-pary, http://dementiq-dementiq.blog.cz/1110/zamilovane-pary-3

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár