Tipy na valentínske darčeky

Autor: | Publikované v kategóriach Láska, vzťahy, sex Žiadne komentáre

Blíži sa nám 14. februára. Je to deň svätého Valentína, ktorý je sviatkom všetkých zamilovaných. Ak rozmýšľate nad tým, čím obdarujete svoju polovičku, máme pre vás pár tipov.

Čokoláda

Darček, ktorým nič nepokazíte, je čokoládové prekvapenie pre vášho miláčika. Záleží len na vašej fantázii. Pre tých menej náročných sú tu klasické čokolády a bonboniery. Tí náročnejší môžu namiešať vlastnú kolekciu z bonbónov, ktoré sa predávaju po kusoch. Ak dávate prednosť niečomu originálnemu, skúste prekvapiť čokoládami rôznych tvarov aj s vlastným obrázkom. Aj takéto služby už dnes ponúkajú moderné čokoládovne.

Masáže

Keď už sme pri čokoláde, v niektorých masážnych salónoch vám ponúknu neodolateľné sladké pokušenie, ktorým je čokoládová masáž alebo si môžte oddýchnuť pri klasických, športových a iných typoch masáži. Týmto darčekom určite potešíte najmä dámy, ale ani páni ním nepohrdnú.

Romantická večera vo dvojici

Ak ste sa celý rok vyhýbali niektorým reštauráciám s tým, že si to nemôžete dovoliť, teraz je ten správny čas, aby ste využili príležitosť a dopriali si niečo naviac. Ak sa vám to zdá drahé alebo jednoducho preplnené reštaurácie nie sú pre vás, môžete vašu polovičku prekvapiť aj ináč. Určite ocení vašu vlastnoručne uvarenú večeru v pohodlí domova, kde budete len vy dvaja a nikto vás nebude vyrušovať. Ak má vaša partnerka rada prekvapenia, môžete ju skúsiť priviesť domov so šatkou okolo jej očí a dať jej ju dole až pri slávnostne prestretom stole so sviečkami. Dokonalé romantické prekvapenie.

Adrenalínový zážitok

Tí, ktorým nechýba odvaha, môžu skúsiť nejaký akčný zážitok, na ktorý zaručene ani jeden z vás nezabudne. Let balónom, zorbing, večera v tme, houserunning, indoor skydiving a určite vás napadnú aj iné adrenalínové zážitky. Ak radi robíte šialenosti, máme pre vás ešte ďalšie tipy. Venujte svojej milej alebo milému celý billboard alebo presvedčte šoféra v autobuse, že namiesto ohlásenia ďalšej zastávky zaznie vaše vyznanie lásky. Pre niekoho je aj toto riadny adrenalínový zážitok.

A to najlepšie na koniec

Kto čakal, že na tomto mieste vám prezradíme konkrétnu vec, tak bude teraz asi veľmi sklamaný. Tento sviatok je predovšetkým o vás dvoch a vy ste ten, ktorý by mal svojho partnera/ku poznať najlepšie. Vy musíte vedieť, čo má ten druhý rád. Skúste sa zamyslieť, čím by ste toho druhého najviac potešili. Som si istý, že keď na to prídete, bude to pre vášho miláčika ten najkrajší darček.

Zdroje obrázkov: http://www.bavtesa.sk, http://www.spassbaron.de

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár